cardiosweetnesspilatesvücut geliştirmebuhar kabinispor salonu
 
 


Sweetness Sport Club, 2009 yılında 800 m2 lik bir alanda hizmete girmiştir.

Kuruluş amacımız ise bölgemizde ikamet eden seçkin ve nezih insanların spor yapabileceği huzurlu, kaliteli bir "Sport Club" oluşturmaktır.

Ekipmanlarımızın tamamı, yakın zamandaki Pekin olimpiyatları olmak üzere son 3 olimpiyatın da tedarikçisi, branşında lider pozisyonda olan İtalyan firması TechnoGym'in son model cardiovasküler ve fitness aletlerinden oluşmaktadır.


Üyelerimiz, etkinlikler bölümünde görebileceğiniz pilates, fitness, body building gibi çalışmalarımızın yanı sıra, masaj havuzu, sauna, buhar kabini gibi hizmetlerimizden de hiç bir ücret ödemeden sınırsız bir şekilde faydanalabilirler.

Bunlara ek olarak streching, pilates, yoga, spinning, abdominal, crunch, personel trainer, circle trainer, gymstick, taebo gibi çalışmalarımıza da ekstra bir ücret ödemeden uzman hocalarımız eşliğinde ücretsiz olarak katılabilirsiniz. Ayrıca salonumuza gelirken, yanınızda havlu getirmenize de gerek yok ! Girişte size tertemiz havlularınız verilecek...

 

Salonumuza üye olduğunuz anda "vücut analizi" makinemiz ile ayrıntılı olarak kas ve yağ oranınız belirlenir, bu bilgiler eşliğinde size özel çalışma programınız yine uzman hocalarımız eşliğinde sizlere verilir.

Çalışmanız bittikten sonra, vitamin barımızda taze sıkılmış meyve suları ile yorgunluğunuzu atabilirsiniz.

En yakın zamanda görüşmek üzere...

 

 

 

Bahçelievlerde Spor Salonu,Sweetness, Pilates, Vücut Geliştirme, Kardio, Kilo Kontrolü, Fitness, Sauna, Buhar Kabini, Body Building